Natjecanja 2016./2017.

Autor: Maja Žitnjak, 19. 2. 2017.

NATJECANJA

školska godina 2016./2017.

Hrvatski jezik

Učenica Mirjam Kurtović (7.r.) s mentoricom profesoricom Dunjom Kralj te učenice Andrea Sviličić (8.r.) i Tea Matulić (8.r.) s mentoricom profesoricom Ivanom Domović plasirale su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Lidrano

Učenica Andrea Sviličić (8.a) s mentoricom profesoricom Ivanom Domović plasirala se na državno natjecanje! Čestitamo!

Engleski jezik

Učenici Andrea Sviličić (8.a), Borna Sirovec (8.a) i Lara Zorinić (8.c) s mentoricom profesoricom Filomenom Horvatić plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Talijanski jezik

Učenica Helena Topolovac (8.c) s mentoricom profesoricom Ines Viljanac plasirala se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Matematika

Učenici Ana Dora Miholić (5.b) i Luka Portada (5.b.) s mentoricom profesoricom Minjom Stepić, učenik Relja Šegvić (6.d) s mentoricom profesoricom Katarinom Kukić te učenica Tonka Šegvić (7.c) s mentorom profesorom Asmirom Biščevićem plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Učenici Tonka Šegvić mentorom profesorom Asmirom Biščevićem i Relja Šegvić s mentoricom profesoricom Katarinom Kukić plasirali su se na državno natjecanje! Čestitamo!

Biologija

Učenice Tirna Bublić (7.r.), Mirjam Kurtović (7.r.) te Petra Kober (8.r.) s mentoricom profesoricom Anom Valić plasirale su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Geografija

Učenici Lovro Božić (7.r.), Antonela Žaja (7.r.), Franka Žaja (7.r.), Tea Čorak (7.r.), Niko Brkich (7.r.), Andrija Vrbanc (6.r.), Dora Zaninović (6.r.), Adam Jerkić (6.r.), Ivana Gršić (6.r.), Adrijan Pavičić- Perez (6.r.), Elena Musa (6.r.) i Marko Vaupotić (5.r.) s mentoricom profesoricom Ksenijom Krušić te Fran Mandušić (8.r.) s mentoricom profesoricom Mirjanom Vasilj plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Učenik Andrija Vrbanc (6.r.) s mentoricom profesoricom Ksenijom Krušić je ČETVRTI u HRVATSKOJ!!!             Čestitaaaaamo!

Povijest

Učenice Andrea Sviličić (8.a) i Lucija Blažić (7.a.) s mentorom profesorom Marijem Vincetićem plasirale su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Informatika

Učenici Andrea Sviličić (8.a) i Relja Šegvić (6.d.) s mentoricom profesoricom Anom-Marijom Marić plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Tehnička kultura

Učenici Marko Renić (5.r.), Zvonimir Idžotić (7.r.), Filip Geršak (7.r.) i Vili Bokulić (7.r.) s mentorom profesorom Josipom Podoreškim plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

Županijsko natjecanje:

Zvonimir Idžotić- 1.mjesto

Marko Renić- 3.mjesto

- Filip Geršak- 4.mjesto

Likovna kultura

Učenice Kika Sirovec, Andrea Sviličić, Mihaela Spiegl, Nikolina Lončar, Elena Marković te učenik Hrvoje Godec s mentoricom profesoricom Vesnom Bašljan Martinjak plasirali su se na županijsko natjecanje! Čestitamo!

ČESTITAMO SVIM UČENICIMA I NJIHOVIM MENTORIMA TE IM ŽELIMO PUNO USPJEHA U DALJNJIM NATJECANJIMA!

« Ožujak 2024 »